Co oznacza nowe logo USP Zdrowie?

Wykonamy audyt marketingowy lub audyt medialny dla Ciebie skorzystaj z usług usługi call center najlepsze usługi naklejki foliowe supermoc https://booklet.pl/oferta/naklejki-foliowe-supermoc Naklejki foliowe SuperMoc

Wśród firm farmaceutycznych panuje duża konkurencja. Nic zatem dziwnego, że wiele firm stara się pozostać zapamiętaną wśród grupy docelowej. Z tego powodu wiele z nich decyduje się na zmiany w identyfikacji wizualnej. Jedną z takich firm jest USP Zdrowie. Na pierwsze logo składały się litery „USP”, które znajdowały się wewnątrz niebieskiego okręgu.

Częścią logo był również napis „zdrowie”, które umieszczone było poza obrębem okręgu. Logo w wersji współczesnej prezentuje się zupełnie inaczej. Jedną z najważniejszych różnic jest oddzielenie nazwy firmy od symbolu. Symbol stanowi obecnie nieco abstrakcyjna bryła, której nadano kształt dwóch półksiężyców. Całość stanowi zamkniętą figurę.

Zdecydowano się pozostawić pierwotny, niebieski odcień logotypu. Zmiany te miały jeden cel. Podstawowe znaczenie tego logo sugeruje opiekę oraz stabilność. Z takimi wartościami firma chce się utożsamiać. Logo firmy USP Zdrowie ma prostą formę, lecz w tym właśnie tkwi tajemnica sukcesu.