Ponadczasowy styl vintage

www.recznenarzedzia.com.pl

Styl określany w architekturze wnętrz mianem vintage, można określić, jako taki, który w dużej mierze nawiązuje do pewnej tęsknoty za tym co już przeminęło. Jest on jednocześnie próbą ponownego przywołania , wskrzeszenia pewnych wzorców.

Architekci z zakresu vintage, niewątpliwie największa uwagę przywiązują do oryginalności oraz pewnej uniwersalności, a także dobrej jakości rzeczy, dzięki czemu mogą one przetrwać próbę czasu. W miastach można obecnie spotkać coraz więcej sklepów, w których można upolować meble, czy też różne rekwizyty, którym można nadać tak zwaną drugą młodość.

Przy okazji, posiadają one pewien, niepodrabialny urok i szyk, o jaki trudno wśród innych stylów. Dobrą wiadomością jest również to, iż ten styl wystroju wnętrz nie obciąża zbytnio naszego portfela.

Możliwe jest bowiem nabycie unikatowych i niepowtarzalnych rzeczy w całkiem rozsądnej cenie.Babcine piwnice, pchle targi, aukcje internetowe, czy meblowe second hand-y- to idealne miejsca do upolowania perełki w stylu vintage.