Najlepsze kluby

Polipak termet minimax plus części

Czasem mamy ochotę pojechać do innego miasta tylko po to, aby iść na imprezę. Tak, chcemy potańczyć, posłuchać dobrej muzyki, granej przez dj-a albo zespołu na żywo. Jednak kiedy już jedziemy te kilkaset kilometrów to chcemy żeby nie tylko muzyka była świetna, ale i otoczenie. Wybieramy więc nietypowy, ciekawy klub. Bardzo popularne są miejsca w stylu industrialnym.

Powstałe w dawnych zakładach, fabrykach czy stoczniach. Olbrzymie, przestronne hale, które mają dużą pojemność i dobrą akustykę. W takich miejscach koncerty są niezapomniane. Nie tylko dlatego, że zespół może zagrać świetnie, ale i dlatego, że często na olbrzymich, pustych ścianach pojawiają się rewelacyjne wizualizacje. Takie kluby lubimy odwiedzać, niezależnie od tego czy zlokalizowane są w Berlinie, Łodzi, Poznaniu czy jakimś innym mieście.

Często oczywiście odwiedzają je bardzo kreatywne, alternatywne osoby, a więc jeśli pójdziemy czy pojedziemy na imprezę do takiego miejsca to z pewnością będziemy się świetnie bawić i poznamy ciekawych ludzi.